Konsultatsioonid ja järelevastamised 2022/2023 õppeaastal

Gümnaasiumi (Gjv – E 8.-9.t) ja III kooliastme (PKjv – K 8.-9.t ) kirjalike tööde järelevastamised toimuvad eelregistreerimise alusel ettemääratud ajal.

Individuaalsed järelevastamised toimuvad valdavalt õpetajaga kokkuleppel.

 

Konsultatsioon ja järelevastamine peavad toimuma erinevatel aegadel.

ÕPETAJA

konsultatsioonid

järelevastamised

ruum

Heili Aaremäe

K 5.-6. t

kokkuleppel

U-301

Birgit Afanasjev

N 6.t

kokkuleppel

204

Eve Allsoo

N 7.t kokkuleppel

E 7.-8.t kokkuleppel

209

Liisa Allsoo

kokkuleppel

K 7.t (8.t eelneval kokkuleppel)

110

Eva Arusoo

E 6.t

kokkuleppel

 

Rita Joor

T 6.t

N 6.t

Võimla, staadion

Anneli Kaasik

K 7.t

kokkuleppel

U-201

Eve Kasekamp

E 8.t

kokkuleppel

U-202

Jaak Keskla

E 8.t + kokkuleppel

kokkuleppel

001

Aile Kippar

kokkuleppel

T 7.t

105

Marie-Johanna Kippar

T 7.t

Kokkuleppel

203

Kai Kivi

N 7.-8.t

K 8.-9.t

212

Külvi Kivisild

T 7.t + kokkuleppel

T 8.t + kokkuleppel

306

Madis Kivisild

T 8.t

kokkuleppel

310

Elle Kivisoo

N 5.-6.t

kokkuleppel

203

Siiri Klasberg

T 7. t

kokkuleppel

205

Anna-Liisa Kostjuk

N 7.t

kokkuleppel

301

Koit Kuusk

N 7.t

kokkuleppel

U-203

Helve Lees

T 8.t + kokkuleppel

T 8.t + kokkuleppel

207

Katri Lehtsalu

T 7.-8.t

kokkuleppel

304

Aivi Leimann

kokkuleppel

kokkuleppel

U-203

Ranno Lepasepp

N 6.t

kokkuleppel

võimla

staadion

Madis Lepiksaar

K 1.t G-3

K 7.t G-1

kokkuleppel

U-203

Heidi Luik

kokkuleppel

K 8.-9. tund + kokkuleppel

303

Anneli Morgenson

K 7.t

K 7.t + kokkuleppel

110

Marina Muravkina

N 7. t

kokkuleppel

107

Ülle Murula

E 7.-8. t

T 7.-8.t

U-302

Marjette Müntser

T 7.t

kokkuleppel

305

Mare Neps

N 6.-7. t

kokkuleppel

võimla, sataadion

Indrek Niibo

kokkuleppel

kokkuleppel

110

Tiina Nugisman

E 6.t + kokkuleppel

kokkuleppel

307

Maie Nõmmik

T 8.t + kokkuleppel

kokkuleppel

110

Lea Oja

E 6.t  kokkuleppel

kokkuleppel

202

Rasmus Paulus

E 8. t + kokkuleppel

kokkuleppel

308

Sirje Pipenberg

kokkuleppel

N 6.t

104

Roland Plaum

kokkuleppel

kokkuleppel

308

Rita Püümann

E 8.t

kokkuleppel

310

Riina Ring

R 7.t

kokkuleppel

102

Tiiu Saluste

kokkuleppel

kokkuleppel

311

Sirje Sell

R 7.t

kokkuleppel

302

Sander Serbin

T 7.t + kokkuleppel

K 7.t + kokkuleppel

205

Maarja Suvorov

E 8.t

T 8.t + kokkuleppel

U-204

Anneli Tell

R 8.t kokkuleppel

kokkuleppel

U-203

Maris Urve

E-N kokkuleppel

E-N 7. tund kokkuleppel

U-303

Mare Vahtramäe

R 7.-8.t

R 7.-8.t

109

Merle Varblane

T 7.t

kokkuleppel

201

Piret Võlli

T 8.t

kokkuleppel

211