Uudised

« Tagasi

Erasmus+ projekt Tapa Gümnaasiumis

Tapa Gümnaasiumis algas uus aasta Erasmus+ projektiga 2022-1-EE01-KA122-SCH-000077335 „Loovad lähenemised kiusamise ja eelarvamuste ennetamiseks".
Projekti kestvus on 15 kuud ajavahemikus 30.12.2022 kuni 29.03.2024.a.
Projekti eesmärk on võimaldada õpilastel tutvuda erinevate riikide koolide tegevustega kiusamise ja eelarvamuste ennetamiseks, õpetajad saavad temaatilisi koolitusi ning osalevad töövarjudena partnerkoolides.
Kokku saavad õpirändes osaleda 8 õpilast, keda saadavad 4 õpetajat, töövarjuks saab minna 8 õpetajat ning 6 õpetajal on võimalus ennast koolitada. Õpirände ja töövarjutamise sihtriike on neli (hetkel paigas Hispaania, Tšehhi, Sloveenia), õpetajad osalevad 3 erineval koolitusel.
Hetkel on paika pandud 2 koolitust: ajavahemikul 06.-10.02.23.a sõidavad õpetajad Anneli Kaasik ja Merle Varblane Barcelonasse koolitusele, aprillikuu vaheajal omandavad uusi teadmisi õpetajad Eva Arusoo ning Rita Püümann Ateenas.
Esimene õpiränne ja töövarjutamine on plaanis 05.-11.03.23.a Tšehhi, kuhu lähevad 7.b klassi õpilased Elis Demtšuk ja Eliise Makrjakov, õpetajatest Tiina Tammar, Katri Lehtsalu ja Sander Serbin.
Teine õpiränne on plaanis Barcelonasse ajavahemikul 15.-19.05.23.a (täpne õpilaste/õpetajate arv selgub lähinädalatel).
Iga õpirände, töövarjutamise ja koolituse järgi antakse tagasisidet kogu kooliperele ning häid praktikaid hakatakse kindlasti võimalusel kasutama.
Loodame, et projekt rikastab kõiki osalejaid ning seeläbi kogu koolipere uute kogemuste ja teadmistega kiusamise ning eelarvamuste ennetamisel.
 
Täname teid mõistva suhtumise ja toreda koostöö eest!
TG Erasmus+ projektitiim Anneli Kaasik, Indrek Niibo, Siiri Klasberg.